The Improv Toybox with Órla Mc Govern

Prozkoumejte základy komediální a divadelní improvizace. Improvizace není jen vzrušující formou veřejného vystoupení, ale také neuvěřitelným nástrojem pro uvolnění kreativity, nabytí sebedůvěry, generování nápadů, řešení problémů a týmové spolupráce. Workshop ocení nejen improvizátoři, ale i ti, kteří mají zájem o rozvíjení uvedených dovedností ve všech oblastech svého života! Na workshopu si budeme hrát s některými esenciálními prvky z improvizátorské kuchyně zahrnujícími hry, charaktery, pravdivost, status, poslouchání, storytelling a spontaneitu. Připravte se na zábavu, hlasitý smích, překvapení, hravost i radost z vlastních úspěchů.

Termín: 2.6.2018 13-16 hod

Cena: 890,-

Přihlášku na workshop prosím posílejte na novakova@nandaru.cz. Platba bude předem převodem na účet. Kapacita je omezená :)

Workshop je veden v anglickém jazyce.

S sebou: volné oblečení, láhev s vodou, sváču a sešit na případné poznámky

Při zakoupení tohoto workshopu spolu s nedělním workshopem Improvisation & Storytelling with Órla Mc Govern, cena za oba: 2 100,-

https://www.facebook.com/events/2092269014328735/

O lektorce:

Órla Mc Govern je improvizátorka / vypravěčka / umělkyně / učitelka / spisovatelka. Nyní žije na západě Irska. Mnoho let působila v USA, kde byla součástí několika improvizačních skupin, jako jsou Seattle goga, Spolin Players, The Seattle Neutrino Project & The Edge. Hostuje ve skupinách Dead Gentlemen, Jet City Improv a v Ryan Style’s Upfront Theatre atd. Jako herečka a vypravěčka účinkuje v divadlech a filmech po celém světě! Pro divadla a filmy také píše. Nedávno vydala svou první knihu dětských příběhů. Pravidelně vyučuje a improvizuje ve své domovině s The Spontaneous Theatre People a s Sky Babies, působí na festivalech jako FIIF (Finsko), Theatre De L'Oignion (Francie), BIG IF (Španělsko), Improfest (Švédsko) , Impro (Rumunsko) a Improvember (Německo) a dalších. Je uměleckou ředitelkou The Sky Babies a Moth & Butterfly stories a součástí polsko-irského dua 'Which Is Who'. Órla navštívila Prahu poprvé v rámci festivalu OUR Lives a těší se na druhou návštěvu :)