Důležité informace

Klub Klamovka je součástí Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy, a tedy příspěvkovou organizací Magistrátu hlavního města Prahy.

Fungujeme jako malá divadelní a hudební scéna určená především amatérům. Klub si klade za cíl dát prostor začínajícím umělcům, ale samozřejmě jsou zde vítáni nadšení umělci jakéhokoli věku. Klub neprodukuje vlastní tvorbu, ale prostory nabízíme k pronájmu. Maximální kapacita sálu je 60 míst bez možnosti očíslování sedadel.

Důležité informace pro zájemce o pronájem, návštěvníky i všechny ostatní:

1) Klub Klamovka je školským zařízením a vztahuje se na nás školský zákon. Z tohoto důvodu je Klub přísně nealkoholický a nekuřácký. Alkohol zde nelze zakoupit ani konzumovat. Velice Vás žádáme o respektování tohoto zákazu. V opačném případě si vymezujeme právo jednotlivce vykázat, ve větším rozsahu pak akci okamžitě ukončit bez nároku na vrácení vstupného, resp. ceny za pronájem.

2) Upozorňujeme, že v Klubu není možno platit kartou ani jakkoli přes internet. Vstupenky, pronájem i nákup v kavárně lze platit pouze v hotovosti.

3) Parkování u Klubu není možné – malé parkoviště přímo u Klubu je vyhrazeno pro zaměstnance a účinkující. V okolí je minimum parkovacích míst a aktuálně již parkovací zóny. Návštěvníkům proto doporučujeme zaparkovat v OC Nový Smíchov a ke Klubu přijet tramvají či autobusem. Z Anděla cesta trvá maximálně 10 minut při běžném provozu.

4) Vzhledem k tomu, že Klub je součástí volnočasového střediska, je pravidelně využíván na divadelní a hudební kroužky a další aktivity dětí i dospělých. Z tohoto důvodu jsou jednorázové pronájmy možné jen v omezené míře a neplatí, že pokud v programu na vybrané datum nenajdete žádnou akci, je Klub k dispozici. V případě zájmu vždy doporučujeme kontaktovat nás prostřednictvím uvedených kontaktů a my Vám rádi poskytneme informace o volných termínech.

Kontaktní formulář

* povinné